Ak sa chceš dozvedieť niečo viac o raperovi ako je Mad PeeT, tak sleduj tento rozhovor. Dozvieš sa tam nové veci. Mad PeeT je raper z Česka, presnejšie okres Hodonín. Ak chceš počuť ako prvý jeho nové tracky, alebo si chceš popočúvať staré tracky, tak sleduj jeho YouTube kanál: petanbikes

ROZHOVOR:
1. Nazdar. Klasická otázka na začiatok. Ako vzniklo tvoje umelecké meno Mad PeeT?

Čus, jméno PeeT vzniklo někdy v roce 2006, kdy mě tak oslovil kamarád s kterým jsem začal zároveň v té době dělat první repy. Po čase jsem ho chtěl trochu zpestřit, tak jsem přidal “Mad” což i vystihuje moji šílenou povahu.

2. Koľko rokov sa venuješ hudbe a kto je tvoj vzor?

Jak už bylo zmíněno, od konce roku 2006 – první repy, dřív jsem ještě mixoval různé srance ve Virtual DJ ale to se nedá ani počítat. Vzory žádné nemám, snažím se to všechno dělat podle sebe.

3. Na pesničke Sami Sebou máš SharkaSs, ako ste sa dohodli na feate?

Písnul jsem ji na fanpage, poslal nějaké svoje věci, pak si mě přidala na osobním profilu a dohodli jsme se. Já nahrál doma, poslal akapelu do Prahy, tam nahrála Ona svoji část a celé se to tam zmixovalo. Za 2 týdny jsem zajel na jeden den do Prahy a natočil se klip.

4. Keďže máš vonku nejaké tie tracky, môžeme čakať niekedy v blízkej dobe album?

Sólo album už plánuju hodně dlouho, furt se k tomu nemůžu nějak dokopat, ale jednou to přijde ! Jen ještě musím trochu dozrát, nasbírat témata a nápady aby to stálo za to, když už to bude album.

5. Akých interpretov si ideš v poslednej dobe? (CZ/SK aj zahraničných)

Ze zahraničí jedu akorát Dope D.O.D. a Foreign Beggars to je asi všechno, někdy si poslechnu i staré Gang Starr nebo M.O.P. jinak spíše sleduju domácí scénu a to téměř celou, rozhodně se nedělím na nějaké tábory a neodsuzuji někoho, jen protože ho někdo zdissoval, takže jedu vše od Sodo Gomo přes Iscream až po TyNikdy.

6. Ak by si si mal vybrať niekoho na feat, kto by to bol?

Chtěl jsem Metrixe, ale ten si bere 5 000,- a tolik penízek bohužel nemám.. Ale ne, teď doopravdy, kdybych si mohl vybrat, tak by to byl asi Rest.

7. S ktorou pesničkou si najviac spokojný?

Zatím asi se “Sami Sebou” ale furt je na čem makat.

8. Počul si o našej stránke skôr, ako sme ťa oslovili?

Jojo, když jsem na Googlu vyhledával, kam všude se dostal track “Sami Sebou” tak mi to vyhodilo vaši stránku.

9. Kto je podľa teba najlepší producent a raper v CZ/SK?

Z produkcí asi Wich s Fattem a z raperů Smack, který by se trefil i do palby ze samopalu.

10. Kúpil si si niekedy nejaké albumy? Ak áno, aké?

No, popravdě mám doma zatím jen Řezníkového Batemana a ještě nějakou kompilačku s názvem SMOG z roku 2005, která byla součásti jednoho hudebního časopisu. Ale do budoucna přikůpíme.

11. Aké je tvoje motto?

“Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo.”

12. Tak to by bolo všetko. Na koniec môžeš nechať odkaz svojím fanúšikom a hejterom. Nech sa ti darí. Maj sa.

Díky moc za pozvání na rozhovor, zdravím všechny fanoušky, díky za podporu! Haterům bych vzkázal, že bohužel jsem nevyrostl na ulici jako většina rádoby gangsters, takže nemůžu psát tvrdý texty o tom, jak 24/7 hulím trávu a střílím z plynovky.
Promiňte. Čauko.

ĎALŠIE UKÁŽKY:O AUTOROVI

Ľubomír Biroš

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.