ADiss je raper/spevák, ktorý práva vydáva album Trištvrte na mňa. Veci okolo albumu sa dozvieš v tomto rozhovore. Ak sa ti ADissová tvorba páči, sleduj jeho Facebook aj YouTube.

ROZHOVOR:
1. Nazdar Adiss. Vďaka že si prijal rozhovor. Hneď na začiatok klasická otázka. Ako vzniklo tvoje umelecké meno?

Čaute, ja ďakujem za možnosť. Moje meno sa odvodzuje od môjho krstného mena a časom sa z mena ADi, ktoré mi dali spolužiačky na základnej vzniklo ADiss, jeden kamarát si uletel a ja si ti docela idem…

2. Chystáš album Trištvrte na mňa, popíš nám tento album.

Album bude možné zakúpiť z ruky na koncertoch alebo na stránke www.nahodsa.sk Obávam sa že kamenný predaj však nebude. Na albume sa bude okrem Supu a Layly z mojho posledného singlu nachádzať taktiež Kali, Plexo, Tretina či Cigo z legendárnej crew. Produkčne prispel Gurman a Wagos, inak som celý album ošéfoval s Tretissom produkčne na polovicu ja…

3. Prečo práve názov Trištvrte na mňa?

A koľko je hodín?

4. Chystáš k albumu aj tour? Rozmýšľal si už aj o krste albumu?

K týmto otázkam sa zatiaľ neviem vyjadriť detailne, ale všetky potrebné informácie bude možné získať na mojej fb stránke ADiss official fansite keď bude tour k albumu aktuálne.

5. Keď sme pri albumoch, vedel by si si s niekym predstaviť spoločný album? Ak áno, kto by to bol?

Ťažká otázka, chvíľu som uvažoval nad albumom so Supom, veľmi dobre sa mi spolupracuje s týmto človekom, ale to je naozaj otázka času, zatiaľ som samostatná jednotka!

Snímka

6. Čo ťa inšpiruje pri písaní textov?

Neviem čo by mohla byť lepšia odpoveď ako vesmír. Aj ten život je len súčasť neho. Inšpiruje ma všetko čo sa okolo mňa deje.

7. Ktorú z tvojich skladieb považuješ za takú srdcovku a prečo?

Z nového albumu určite skladba “Ako nikdy”. Je to spojenie absolútne všetkého čo mám v hudbe najradšej.

8. Čomu sa venuješ vo voľnom čase okrem hudby?

Hudbe. Všetko na okolí je hudba. Ale tak baví ma poker, ocením divadlo a umenie rôznych druhov. Snažím sa voľný čas tráviť s blízkymi ľuďmi a veľmi rád relaxujem.

9. Koho počúvaš v poslednej dobe najviac?

Je ťažké povedať koho konkrétne cením, každý má svoje kvality, dá sa povedať že každý rok ma prekvapí niekto iný. Ameriku dlhšie ťahá Drizzy, ale nenosím iba jednu značku.

10. Kto je tvoj vzor?

Ja v budúcnosti.

11. Aké albumy máš doma?

Michael Jackson, Barry White, Imt smile.

12. Tak to by bolo všetko. Ešte raz vďaka že si si na nás našiel čas. Na záver môžeš niečo odkázať svojím fanúšikom, poprípade neprajníkom. Maj sa.

Chcem pozdraviť všetkých fanúšikov, ospravedlniť sa že meškám. Ešte mám 15 minút. Chcem vás veľmi pekne poprosiť aby ste zdieľali kvalitnú hudbu, je to veľmi dôležité! Majte sa, dikz za rohovoriss, ADiss.

ĎALŠIE UKÁŽKY:


O AUTOROVI

Ľubomír Biroš

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.