Album Toma Malara v celosvětové distribuci již 29. srpna 2014

Tom Malar český R&B zpěvák a skladatel, tvořící v německém Bonnu, vydává své druhé album MALAR&B, které celosvětově vychází poslední srpnový týden. Samotnému albu předchází úvodní singl Dancer on the Star, který je již nyní k dostání na Amazon nebo iTunes. Na Youtube již také běží klip k uvedenému singlu.

“Je to jednoznačně splnění životního snu. Od prvního alba uběhlo již devět let, během kterých jsem měl možnost hudebně dospět, a proto novou desku beru jako výpověď poslední dekády. Zda se to podařilo, musí fanoušci R&B muziky posoudit sami, ale já jsem se při natáčení neskutečně bavil,“ uvádí své nové album Tom Malar. Na novém albu je celkem 10 songů, kde se kromě jeho vlastních autorských skladeb, objeví tvorba ve spolupráci se špičkou amerického hudebního průmyslu. Patří mezi ně známý producent a skladatel Jorge Corante (Scary Movie 3, CSI: Miami, Janet Jackson, Adina Howard, Paula Abdul, atd.), Allan Rich (Whitney Houston, Kenny Loggins, Tina Turner, Rod Stewart) a další. Mezi hostující interprety patří americký raper Nironic a japonský rapper T-Spice.

Tom Malar je tak jedním z mála českých hudebníků, kterým se podařilo uzavřít spolupráci se světovým hudebním vydavatelstvím, které zajišťuje celosvětovou podporu a distribuci. Třiatřicetiletý zlínský rodák se do Německa odstěhoval v loňském roce za velkou výzvou, prosadit se svou autorskou činností i mimo Českou republiku, kde především díky svému prvnímu albu patří mezi výrazné osobnosti české R&B scény.

Průlomovým počinem byl v roce 2004 singl Sexsational ze stejnojmeného alba, na kterém se již podíleli úspěšní producenti, jako například Michael Jay (Eminem, Celine Dion, Top Gun Soundtrack, aj.). Tento singl také bodoval na tuzemských hitparádách (Evropa 2, aj.). V srpnu 2007, Tom podepsal svou první profesionální smlouvu v České republice, a to jako skladatel a textař. V lednu 2009, poté, co strávil dva roky v Los Angeles, se Tom vrátil do České republiky a společně s rapperem Nironicem vystoupil jako předskokan hvězdného rappera Ice Cuba na jeho pražském koncertu. V roce 2010 opět okupoval přední příčky českých hitparád společně s Jay Dieslem a jejich songem Moje ex. Před rokem se kruh uzavřel a vrátil do německého Bonnu, kde vyrůstal.

Klíčovým datem je tak pátek 29. srpna 2014, kdy ve vydavatelství 7US MEDIA GROUP v divizi 7soul vychází deska MALAR&B. K dostání bude v obchodech, ale především online na Amazon a iTunes.

V jednání je koncert v září spojený se křtem uvedeného alba. Konání koncertu je ale závislé na samotných fanoušcích, protože právě oni mohou přímo přispěv k jeho konání na HitHit.cz!

FACEBOOK – TOM MALAR

Nový videoklip „Dancer on the Star


O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.