NAFEST ZA SEBOU MÁ PRVNÍ ROČNÍK

Je to už šest dní, kdy na letišti Úžín odstartoval náš dlouho vysněný a dlouho plánovaný festival. Chtěli jsme jím přispět na dobrou věc a přitom oslovit spoustu lidí. Svou multižánrovostí, zapojením jiných kultur, zajímavým nápadem a hlavně srdcem, které do toho dáváme, jsme chtěli oslovit co nejvíce lidí a upořádat v Ústeckém kraji akci, na které se lidi pobaví a na níž dlouho nezapomenou. Ať už se nám něco nepovedlo, dotáhli jsme svůj nápad do konce a v polovině srpna, přesně od čtvrtka do nedělního rána Vám přinesli to nejlepší, co jsme v tu chvíli ze sebe mohli dostat.

Jsme Vám vděční, že jste u toho s námi byli, že jste s námi celý festival zažili a užili si ho zrovna tak. Věříme, že příští ročník přinese mnoho nových zážitků a výzev k překonání. Vybaveni cennými zkušenostmi z letošního ročníku bude ten následující pestřejší o doprovodný program, nové kapely a lepší počasí!

Ve čtvrtek dorazilo 250 lidí, v pátek a sobotu potom něco mezi 600 – 700 návštěvníky. Na NAFESTU mezi čtvrtkem a sobotní nocí vystoupili:
Např: Cuppela, KFC, No Discipline, Strange Fetish, Yzo gang, Haha Crew, Distant Muzik, Gleb, MessenJah a spousty dalších kapel a djů.

Důležitou a pro nás nešťastnou roli sehrálo počasí. Pršelo, pršelo, ale v sobotu k odpoledni se vše změnilo k lepšímu. I přesto si ale počasí vzalo svou daň. Kvůli naším obavám, různým nástrahám a komplikacím jsme museli zrušit vystoupení všemi nejvíce očekávaného Delika. Mrzí nás to a věřte, že se Vám to vynasnažíme revanšovat.

Festival se krom jiného musel vypořádat také s různými fámami, které od páteční noci přicházely k dobru na sociálních sítích. Tyto informace jsou však zcela mylné. K několika roztržkám a incidentům na NAFESTu sice došlo, nestalo se ale nic, co by svým rozsahem nebylo na obdobných akcích obvyklé.

My jsme do toho ovšem šli na fest a NAFEST jsme si na fest užili se všemi jeho klady, ale i zápory. Vždyť moudrý z nebe nikdy nespadl a my věříme, že podruhé to bude lepší, ať už to bude příští rok a nebo za roků deset. Děkujeme za to, že jste u toho byli s námi, že jste taky jeli NAFEST!

Váš NAFEST tým

Zdroj: facebook.com/NAFESTCZ

FOTOREPORT

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.