DJ Wich a kapela Champion Sound to dokázali. Zvedli rukavici v podobě výzvy jménem Velký Sál Lucerna. Vysnili si, že jí snad naplní. A? A skutečnost je ještě lepší, než odvážné snění. Po 4 týdnech hlásí vyprodáno. Mají hotovo? Nikoliv. Přidávají. Hosty a pro obrovský zájem na středu 29.10. i celej další koncert. Dvojitej úder jak Van Damme.

Bylo to velký a bylo to rychlý. Byla to velká výzva, lajsnout si koncert ve Velkém Sále Lucerna. Ne, že ne. Ne že by se to už někomu nepovedlo. Ono totiž asi není úplně náhoda nebo nedopatření, že to dosud nikdo z hiphopových ikon ani nezkusil. Byl to skok do neznámých vod. Ale teď už je jasné, že když se s tím neserete a skočíte tam poctivej kufr, můžete taky poslat vlnu velice solidní.

Vyprodat Velkou Lucernu za měsíc. Vyprodat jí rychleji, než stihnete dokončit finální seznam hostů a vizuál, to je vážně celkem metal. Díky moc. Že bysme se teď na vás za odměnu vyprdli a za ten obří support vás tolik nechali doma a měli klid a jistotu? To ne. Jdem do toho znovu. Chvilku to trvalo domluvit. A třeba takový Separ bohužel ve středu nemůže, ale zase bude Dara Rolins a celkově jsme oproti původnímu plánu přidali ještě Ega a Refewa, šetřit vás ani na vás rozhodně nehodláme… Oba dny bude v Lucerna Music Baru i popůlnoční afterparty. Začínáme od nuly a jdeme do toho znovu naplno. Najde se dalších 2.500 lidí, co chce tenhle grandiózní milník v historii domácích rapových koncertů zažít? My věříme, že jo.

Vidíme se ve středu 29.10. a ve čtvrtek 30.10. a oslavíme to společně jak zvonky štěstí.

Golden Touch Boombox
DJ WICH X CHAMPION SOUND faturink
Rytmus, Majk Spirit, Vladimir 518, Ego, Orion, Separ, Indy, Dara Rolins, Paulie Garand, La4, Boy Wonder, Martin Svátek, PIO Squad, Vec, Zverina, Elpe, Supa, Delik, Rasco, Refew
Speciální hosté: Laci Strike / SDA, Marimba Live Drums
Support / afterparty (Lucerna Music Bar): DJ Maztah & DJ Australan
Středa 29.10. a Čtvrtek 30.10. (VYPRODÁNO!), Praha, Velký Sál Lucerna

DJ Wich & Champion Sound v Lucerně

Video DJ Wich X Champion Sound + Indy: My 3, live @ Votvírák 2014
http://youtu.be/DHJjF5I51LA

Předprodej vstupenek:
Pokladna LMB, Queens, GoOut.cz, TicketPro, TicketPortal
Cena vstupenky 290 Kč + poplatky (na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků)

Odkazy:
https://www.facebook.com/events/337049176458304
https://www.facebook.com/djwich.goldentouch
https://twitter.com/djwich
https://www.youtube.com/djwich1
www.championsound.cz

Zdroj: www.djwich.com

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.