Zvolenská tříčlenná skupina Labyrint vydává v pořadí již třetí videoklip z připravovaného alba, které by mělo vyjít tento rok. Ještě minulý rok v Listopadu stihla tato skupina vydat dva videoklipy (Každá piata a Na vine sú hviezdy). Teď přichází v pořadí třetí, který se jmenuje Za svetlom a stejně by se mělo jmenovat i celé album. 

V novém tracku Za svetlom se za majkem představili Shaco, Marks, Martin Kamatej a nahrávali v Labyrint studiu, kde následný mix/master vznikal v TNT u Nira. Co se týče produkce, tak o tu se postaral Oxygen, který se postaral i o produkci v již zmiňovaném tracku Na vine sú hviezdy. Vokály, které můžete v tracku slyšet, tak o ty se postaral Beba. Velmi povedenou vizuální podobu připravil Robo Bošela

Labyrint dodává:Myšlienka tejto skladby sa odvíja od citátu “Ani všetka temnota na svete nedokáže uhasiť svetlo jedinej sviečky.”, ktorú povedal Giovanni Battista Bernardone známy tiež ako sv. František z Assisi, diakon, zakladateľ rehole františkánov. Najdôležitejšie zo všetkého je to, že aj z tých zlých situácií, ktoré sa nám stávajú, môžme načerpať to najsilnejšie svetlo (dobro/ponaučenie/skúsenosť/odhodlanie/v­iera/nádej…), ktoré sa skrýva v ceste za cieľom, keď je okolo nás temnota. Všetci máme za sebou v minulosti niečo, čo sme museli prekonať a poznačilo nás to, ale stále kráčame za svetlom. Síce s tvárou zjazvenou, ale keď vieme čo je naším svetlom – NENECHÁME SA POHLTIŤ TMOU.

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.