Nejočekávanější deska v Česku nebo snad i na Slovensku se dočkala finiše. Ano, mluvím o desce DETEKTOR od Ektora. Zvěsti okolo této desky panovaly už minulý rok začátkem Ledna, kdy Ektor spustil vlastní merch a vydal videoklip Generace X. Celá akce okolo Detektora pokračovala celou dobu a v červnu Ektor vydal klip Jak jinak, poté následoval klip Proč a celé to bylo zakončeno klipem Nohy v pěst.

Čím více se album blížilo, tak Ektor začal zveřejňovat další tracky. Jednalo se o tracky Exploze, Zen, Všechno sám, Krysy, Peníze a Šikana. 4. února se v Pražské prodejně Senovážná 6 konal release alba a Vy jste si mohli zakoupit jak CD, tak i starší či novější merch Detektor. Nyní má Detektor před sebou křest v Pražském SaSaZu (7.2.2015), kde vystoupí všichni hosté, co se objevili na albu, až na Jamese Cola, který se křtu nezúčastní.

Ektor dokázal SaSaZu vyprodat už v roce 2013 při křtu desky Tetris, kterou měl na svědomí společně s DJ Wichem. Jestli se mu to podaří i s deskou Detektor, to se nechme překvapit, i když to vypadá velice reálně. Kromě Detektor show se můžete těšit i na show od Moma, který předvede show svého nedávno vydaného alba R!VAL.

Zaměřme se ale trochu na album, kde najdeme šest hostů (Ego, Orion, James Cole, Momo, Rytmus a nebo Vladimir 518) a celkem třináct tracků. Mezi producenty najdeme jak mladé talenty (Konex, SpecialBeatz, Dalyb), tak i ostřílené matadory (GrimasoBilly Hollywood, Lucas Beatz). Co se týče tracků,  jak poslední dobou víme, tak Ektor má velice v oblibě ženy, to znamená, že na tuto tému najdete hned několik tracků. 

www.detektormerch.cz

.:TRACKLIST – DETEKTOR:.

01 – VE DNE, V NOCI, 02NOHY V PĚST03 – BATMAN FEAT. EGO04VŠECHNO SÁM

05GENERACE X06ŠIKANA FEAT. ORION07EXPLOZE08JAK JINAK

09PENÍZE FEAT. RYTMUS10PROČ11KRYSY FEAT. MOMO12 – PIKAIN FEAT. JAMES COLE

13ZEN FEAT. VLADIMIR 51814 – VDĚČNEJ

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

Jedna Odpověď

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.