Původně plánovaný feat MAAT (Fosco Alma, L.D.) na albu Projekt: ASIA od Viktora Sheena a Renne Danga se nakonec zvrhl ve větší kolabo a výsledkem je nový videosingl Chimaera.

Nový videosingl Chimaera ze stáje Blakkwood Records je tady. O hudební produkci se postaral DOM, který je novým přírůstkem ve vydavatelství. Zároveň s videoklipem startuje Blakkwood Tour 2015 (promo video zde), které se účastní MAAT (Fosco Alma, L.D., Lucas Blakk), Viktor Sheen & Renne Dang, Sharlota, Amco, Jay Diesel a 1210 Symphony. Zastávky turné si mohou fanoušci nastudovat zde: zastávky Blakkwood Tour 2015. Na tour se bude prodávat merch i naše energy drinky, proběhne autogramiáda i focení.

Ve videoklipu se objevili lidé, které v současné době podporujeme. Mezi ně patří zápasník Bruno, který byl již v roce 2012 ve videoklipu Bloodrider od MAAT, kdy v tom samém roce vyhrál titul Mistra republiky asociace C.M.T.A. Ve videu se objevil také tatér Stifi, který v průběhu natáčení tetoval Sharlotu. Ta měla na natáčení večeře v restauraci SOHO speciální šaty PAGE Fashion. Videoklip byl natočen v příjemné prostředí nového audiovisuálního ateliéru společnosti U&WE® v Horních Počernicích. Námět, scénář a celou organizaci, včetně střihu mají na svědomí Lucas Blakk a Fosco Alma.

Fosco Alma a Lucas Blakk doplňují slovy: “Jsme rádi, že všechno šlape tak jak má, videoklip je venku, Footshop nám pomohl nakopnout tour, která konečně začíná a díky tomu se můžete těšit na pořádnou kupu zábavy!”

www.blakkwood.com

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.