HRADEC KRÁLOVÉ

Již 24.4.2015 odstartuje Majáles v Hradci Králové, kde se představí Tomáš Klus, Michal Hrůza, Mandrage, Chinaski, Marpo, Atmo Music a další. Celý program naleznete ZDE.

Program Hradeckého Majálesu tvoří 2 základní bloky – širší program oslav s mnoha doprovodnými akcemi a hlavní den oslav 24.dubna. Ve 12 hodin vyrazí slavnostní majálesový průvod směrem na místo konání open-air festivalu, kde ve 13 hodin začnou první koncertní sety.

PRAHA

Další zastávka této Majálesové výpravy bude 1.5.2015 v Praze a zde se představí jména jako je No Name, UDG, Marpo, PSH a další. Celý program naleznete ZDE.

Program Pražského Majálesu tvoří 2 základní bloky – širší program oslav s mnoha doprovodnými akcemi a hlavní den oslav, ve kterém probíhá slavnostní majálesový průvod a pokácená májka se nese na místo konání open-air festivalu na letišti v Letňanech.

BRNO

Poslední zastávka Majálesu bude 7.5.2015 v Brně, kam zavítají kapely Kontrafakt, Wohnout, Marpo, Sto Zvířat a další. Celý program naleznete ZDE.

Program Brněnského Majálesu tvoří 2 základní bloky – širší program oslav s mnoha doprovodnými akcemi a hlavní den oslav, ve kterém probíhá slavnostní majálesový průvod a pokácená májka se nese na místo konání open-air festivalu na brněnském Výstavišti.

VEŠKERÉ INFORMACE NA WWW.MAJALES.CZ

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.