Největší studentský hudební festival Majáles v Praze se nezadržitelně blíží. A s ním i nabušený program hiphopovo-elektronické scény Reebok Ventilator Stage. Headlinerem bude Marpo, který už za pár týdnů vydá dlouho očekávanou desku s partou TroubleGang.

Marpo je jednou z nejvýraznějších osobností domácí hiphopové scény. Fanoušci milují jeho energické, ultimátní show a nekompromisní rap. Naposledy se přihlásil úspěšným klipem Všude kde jsem byl. Na pražském Majálesu to Marpo rozproudí na Reebok Ventilator Stage.

Dalším velkým hiphopovým jménem této scény budou Prago Union. Parta kolem rappera a hudebníka Kata pravidelně vyprodává kluby po celé republice a reprezentuje se chytlavými texty. Jako černá a bílá budou stát proti Prago Union liberečtí ATMO, mladí hiphopeři, kteří se o své místo “ve hře” teprve rvou a nutno říct, že velmi úspěšně. Poslední do party hiphopového bloku Reebok Ventilator Stage je Paulie Garand, další hudebník z liberecké líhně.

To Skyline už jsou matadoři, kteří se na domácí elektronické scéně pohybují téměř 20 let! Historicky první koncert odehráli v lednu 1998 jako předkapela Tata Bojs, ten samý rok se objevili i na legendárním festivalu Jelení příkop. Skyline vždy byli a budou především koncertní kapelou, mají za sebou stovky vystoupení a pověst divoké party, která by „rozjela i mrtvého“. Ostatně za svá živá vystoupení získali i řadu cen.

Pomyslnou třešničkou na dortu hudební dramaturgie Reebok Ventilator Stage bude koncert skupin Midi Lidi a Monokino Kino. Jejich debutové album Prázdniny z loňského léta se stalo senzací na obou březích řeky Moravy.

Hudba ale není jediný důvod, proč se u tohoto pódia na pražském Majálesu zastavit. Přijďte si vyzkoušet adrenalinový tunel a pokusit se překonat speciální větrný “Ventilator” v legendárních stylových botách Reebok Ventilator. Váš boj “s větrným mlýnem” nafotíme a natočíme a pošleme vám mailem na památku.

Line Up:

14:00 – 14:50 ATMO

15:20 – 16:20 Prago Union

16:50 – 17:50 Skyline

18:20 – 19:25 Marpo

19:55 – 21:00 Paulie Garand

21:45 – 23:15 Midi Lidi + Monikino Kino

Marpo_ 027

 

nove logo-bily

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.