Marks dnes vydáva svoj debutový album Ponsé, ktorý osobne odporúčam a taktiež vypustil von nový klip na track Od Srdca, ktorý produkoval Hoodini. Vráťme sa k albumu. Celý album má hĺbšie zamerané texty, nad ktorými by sa človek mal zamyslieť. Tento 17 ročný talent robí hudbu rok a pol, no ak si vypočuješ album Ponsé, uvidíš, že chlapec tvrdo makal.

Na albume nenájdeš iba zaujímavé featy, ale aj produkcie. Na featoch sa objavili mená ako: Arzén, Vnem, Nytomas, ADiss a mnoho ďalších. Z producentov spomenieme napríklad: Hoodini, Infinit, Taifun, Oxygen a ďalší. Všetky featy a producentov nájdeš dole v trackliste.

Ak chceš podporiť tento talent, klikni na túto stránku a objednaj si album za 7€. Podporíš ho, aby robil hudbu stále kvalitnejšiu a kvalitnejšiu do budúcna.
OBJEDNAJ TU – http://marksmusic.sk/eshop/

Prvý song som nahral 20.11. 2013. Zo začiatku som veľmi veľa písal, trénoval a nahrával. Po asi trištvrte roku som si povedal, že chcem skúsiť spraviť niečo ucelené s nejakou pointou a presnou koncepciou. Najskôr to mal byť mixtape, neskôr DEMO a až na koniec album. Sranda bola, že som mal napísaný a nachystaný na nahrávanie aj mixtape, aj demo, no vždy som si povedal, že to neni ono a makal ďalej. Neskôr sa z toho vykľul normálny, plnohodnotný album, na ktorý bolo napísaných približne 40 trackov, no nakoniec som sa „prerapotal“ až k 16-tim vyvoleným, ktoré vidíte teraz na trackliste. (TRACKLIST DOLE) Pôvodne ich malo byť 17 čo malo vyjadrovať môj vek, no bol som nútený jeden song vypustiť. Každopádne aj bez tohto tracku trvá vypočutie albumu 60 minút, čo je myslím celkom postačujúce. Na spolupráce som vyberal prevažne ľudí, ktorí sa mi tam hodili, ale samozrejme zavážila najmä ich hudba, poprípade povaha a to, či si po ľudskej stránke rozumieme. Som dosť spoločenský a nekonfliktný typ, čiže z mojej strany s týmto problém vôbec nebol a myslím že ani z tej druhej. Šlapalo to ako malo a určite ani jednu spoluprácu neľutujem. Rád spolupracujem s ľuďmi a vytváram spoločné diela. Baví ma to! U producentov to bolo klasicky, buď som oslovil ja ich, alebo oni mňa. Ak ma hudba dostatočne oslovila a sedela mi na tému o ktorej som chcel hovoriť, vždy sa to dohodlo tak, aby boli obe strany spokojné.

– Marks

TRACKLIST:

11209729_854804594597490_5509981190184040294_n

NOVÝ KLIP:

SNIPPET ALBUMU PONSÉ:

 

O AUTOROVI

Ľubomír Biroš

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.