Veleúspěšný singl Instantní Čubky má pokračování a dokonce s videoklipem! Track, který je primárním tahákem právě vydaného alba Projekt Asia od dvojice Viktor Sheen aRenne Dang, měl dnes premiéru ve Footshopu. Nyní je k dispozici ke shlédnutí na Youtube i vám, kteří jste nemohli dorazit do pražské prodejny.

Videoklip má dějový příběh. Sami interpreti čekají, jak moc divák/posluchač příběh pochopí. Audio je směřováno do děje v minulosti, kdy “Instantní Čubka” nemění svůj lifestyle, proto již ve video podobě Viktor, Renne a Schyzo “čubku” unášejí na potencionální úpravu. Jako jediný rapový záběr je zvolen výslechový prostor, který je současnost a výpověď toho, co se vlastně stalo.

Videoklip byl natáčen v průmyslových prostorách pily v Chlumci nad Cidlinou, pražský ulicích, kavárně Anonymous na stanici metra I. P. Pavlova a ateliéru Blakkwood Records. S konceptem příběhu přišel Viktor Sheen s Renne Dangem a o samotné točení, střih a postprodukci se postaral Jakub Stelzer. Produkční, casting a sekretářské věci zařizoval Renne Dang a Jakub Stelzer. O hudbu k druhému dílu Instantních Čubek se postaral dvorní Blakkwood producent Ceha a kluci upozorňují, že žádná čubka nepřišla během natáčení k újmě.

blakkwood.com

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.