Dnešním dnem začíná předprodej nadcházejícího CD Projekt Asia.

Projekt Asia. Tak zní název debutového studiového alba od dvojice Viktor Sheen & Renne Dang. První impulz spolupráce těchto dvou jmen byl při vytvoření labelu Blakkwood Records, pod kterým je také album vydáváno. Úplně na počátku všeho byly vzájemné sympatie Viktora a Renneho, kdy se po několikátém setkání v Blakk studiu rozhodli udělat EP.

Začala práce na společném projektu a skladby přibývaly. Z prvního konceptu vytvořit EP se stal nápad udělat album. Materiálu bylo více než dost a zápal pro to, udělat desku, od které oba interpreti budou moci odrazit svou budoucí hudební kariéru, byl obrovský.

Datuje se polovina roku 2014 a vznikají první skladby na album. Nápady přibývají a projekt dostává svou aktuální podobu a autorskou atmosféru. Při vymýšlení názvu desky, konkrétně na benzínové pumpě cestou na jeden z koncertů, se Renne s Viktorem zamýšlejí, co mají primárně společného. Je to Asie, shodují se. Název byl na světě, ale věděli, že to nestačí. Rozhodli se vytvořit logo, aby se lidem CD lépe zapamatovalo. Viktor, původně narozen v Kazachstánu a Renne, který je míšencem Vietnamce a Češky, obdržují a vymýšlí první návrhy loga od Lucase Blakka. Nic není úplně podle jejich představ. I přes kvalitní návrhy, se kterými byli zprvu spokojeni, se po delší době rozhodují všechny dosavadní vymazat. Jako další možnost zvolili návrh od Blakkwood producenta Cehy, který přetrval. Název, vzhled i koncept alba tak byl na světě a dodělávali, škrtali, vymýšleli další a další skladby. Hotovo.

Nyní, po více než roční práci a převážně nočních nahrávacích schůzkách ve studiu, Vám hrdě představujeme naše album. Naše měsíce života, hodiny práce, naše myšlenky a vize. Náš projekt. Projekt Asia.

Fanoušci mohou ode dneška předobjednat CD Projekt Asia.

TRACKLIST: RENNE DANG & VIKTOR SHEEN – PROJEKT ASIA

1. Intro (prod. Ceha)
2. Prach (prod. Mahoney)
3. Žijem zejtra (prod. Leryk)
4. Champagne kisses ft. Jimmy Dickson (prod. Ceha)
5. Stereotyp (prod. Leryk)
6. Raz dva (prod. Leryk)
7. Dítě ft. Amco, Leryk, Myles Weaver (prod. Myles Weaver)
8. Darth Vader ft. L.D. (prod. Leryk)
9. Skit
10. Mladí a opilí (prod. Myles Weaver)
11. Rave (prod. Amco)
12. Hloub (prod. Leryk)
13.Instantní Čubky 2 ft. Schyzo (prod. Ceha)
14. Dál ft. Fosco Alma (prod. Leryk)
15. Blakklist ft. 1210 Symphony (prod. Leryk)
16. Každej den (prod. Ceha)

Viktor Sheen & Renne Dang – Mladí a Opilí

Viktor Sheen & Renne Dang – Rave (Official video)

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.