Před rokem jsme zde měli rozhovor s Dominikem Jurčišinem (DMNIK) o něm, ale i o hudbě. Nyní vám přinášíme nový rozhovor, který je zaměřen na jeho chystané album “NULAJEDNA“. Pokud vás zajímají nějaké informace o albu, tak čtěte rozhovor.


01) Na tento rok připravuješ album “NULAJEDNA”, kdy vyjde?

Čauko áno, pripravujem album pod názvom NULAJEDNA, ktorý by mal byť von začiatkom septembra 2015.

02) Kolik věcí se na něm objeví a případně jací budou hosté?

Tak ohľadom tracklistu dodám toľko, že bude tam 17 songov + jeden BONUS takže dohromady “18”. A spolupráce budú dosť zaujímave. Určite nebude chýbať ani Slovenský ženský rap a sólo refrény. Na albume NULAJEDNA určite svoj hlas nechá aj blázon AdiSS. Určite na Vás čaká aj zaujímave prekvapenie. Na albe sa objavý známa špička SK/CZ rapu ! O koho sa jedná sa dozviete už čoskoro na webe a fanstránkach.

03) Nějaké producentské jména?

Na albume budú produkcie predovšetkým od SK/CZ majstrov. Ruku k dielu svojou produkciou zanechali aj Neutral, MaxiBeats, Adiss či Producenti z Dmnik Records atď… Ale na albume určite nájdete hudby aj od zahranicných producentov.

04) Kde bude možné album zakoupit?

Zakupiť ho bude možné na webe DMNIK SHOP, na koncertoch a akciách, osobným odberom alebo aj priamo v priestoroch DMNIK Records™ v Bratislave.

05) Plánuješ k albu nějaký MERCH?

Tak plánujem tak ako to bolo aj pri poslednom albe Malý princ krst no tentoraz až na troch pódiach ! Spoločne s hosťami z albumu .

06) Můžeme se těšit i na Tour k albu?

K albumu chystám aj CZ/SK klubový tour, ktorý by mal odštartovať v novembri. Na NULAJEDNA SHOW sa 100% uvidíme v Bratislave, Košiciach, Žiline, Brne, Prahe a v mnohých ďalších mestách. Takže na NULAJEDNA TOUR sa určite môžte tešiť !

07) Proč by si měl posluchač poslechnout tvé album nebo jej podpořit zakoupením?

Tak album NULAJEDNA bude zaujímavý svojou pestrosťou, zaujímavou hudbou a príbehom kde sa objavia fakt zaujímavé tracky + zvučné mená Československej rapovej scény. Bude už na podstatne inej úrovni a hodne odlišný od predchádzajucého minuloročného albumu “Malý Princ” …

08) Máš nějaký vzkaz fanouškům, kteří třeba čekají na album?

Tak odkázať by som chcel toľko, že určite sa máte na čo tešiť. Či už je to samotný album, NULAJEDNA Tour alebo Krsty, Koncerty, akcie a párty. Na webe si už môžte zakúpiť aj tričká, mikiny, energy drinky a rôzne doplnky od DMNIK RECORDS.

NULAJEDNA SHOW VE VAŠEM KLUBU? PIŠTE NA info@hiphopland.eu nebo dmnikrecords@gmail.com

ODKAZY:
www.dmnik.webs.com
www.dmnikshop.webs.com
https://facebook.com/dmnikpan
https://facebook.com/dmnikrecords
instagram.com/dmnikrecords

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.