Fosco Alma posílá druhý videosingl z alba Foscoismus 2. Jaký host se v tracku objeví tentokrát? Jakou náladu bude mít track oproti prvnímu videosinglu “5 minut”? A co o samotném singlu říká Fosco Alma?

Dnes jsou to přesně dva měsíce od chvíle, kdy Fosco Alma pustil do světa první videosingl5 minut z alba Foscoismus 2. Kdo hádal, že se všechny velké události okolo alba budou dít vždy 26. den v měsící, hádal správně. Tedy až na křest alba, který proběhne 20.11. v klubu Rock Cafe společně s křtem alba Projekt Asia.

Nový videosingl se jmenuje Zpátky doma a už samotný název napovídá, že by se mohlo jednat o nostalgický song. Jako host se na majku objevuje Made, se kterým v roce 2002 založil Fosco (tehdy jako MC Tony, později Kybo) skupinu Veřejná Nebezpečnost a nahráli společně dvě dema. Celý videoklip má na svědomí pochopitelně Jakub Stelzer z nově vzniklé divize Blakkwood Pictures.

Fosco Alma doplňuje vše slovy: “Tenhle song sem chtěl udělat už hodně dlouhou dobu, ale čekal sem na tu správnou chvíli. Ten impuls sem dostal, když sem se přestěhoval kvůli řízení labelu Blakkwood Records do Prahy a po nějaký době se mi zastesklo po mojí rodný domovině – což je pro mě Hradec Králové. Pak to šlo ráz naráz. Jeden den sem udělal beat, druhej den sem napsal text a přitom vzpomínal na všechny stories co sem v mládí prožil. A i když je tenhle song o mě, tak si myslím, že ho se mnou prožije spoustu posluchačů, který zavzpomínaj naopak na to svoje mládí.”

Veškeré dění a informace týkající se releasu alba Foscoismus 2, můžou fanoušci sledovat na Facebook eventu.

BLAKKWOOD.com

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.