Kontroverzní zpěvačka a rapperka Sharlota dnes vydává po dlouhé době svůj sólový song v podobě videoklipu.

Nový videosingl Fajn, který má na svědomí Sharlota je zároveň oznámení připravovaného EP Vdova, které vyjde 27.10.2015 pod hlavičkou Blakkwood Records.

Singl Fajn produkovali společně Fosco Alma a DOM, který má na svém kontě např. songChimaera. O videoklip se postaral Jakub Stelzer z divize Blakkwood Pictures.

Samotná Sharlota se o novém díle rozepsala: Když jsem začala dávat dohromady Fajn, už na začátku jsem věděla, že to bude,tedy aspon pro mě opět něco speciálního a jedinečného. V jakkémkoli projektu ,který dělám sama, je odkryt nějaký profil moji rozdvojené osobnosti, at už to byla drzá Perníková nebo pak naprosto opačná citlivá Duše. Po skoro dvou letech od Perníkové přicházím s Fajn ,které se tématem sice mnoho neliší ,ale její podstata je úplně odlišná. Perníková byla skrytý vzdor proti lidem co mě namají rádi, pozdvihnutí fakáče za jejich nemístné ,odporné poznatky vůči mojí osobě,Fajn už je jen takové zamávání a poslání pusinky na tvář, protože at se stane cokoli ,bude to Fajn. Na videoklipu jsem se v režii samozřejmě rozdováděla já a moje úžasné úchylné nápady mi umožnil dotvořit šikovný Jakub Stelzer. Fajn se skládá ze 4 scén která je každá jiná stejně jako já. Jedna je dětská a zranitelná,druhá je dominantní a sexy,třetí je drsná ,sebevědomá ,čtvrtá je hravá a prostě svým způsobem divná a navíc má každá scéna skrytý vyšší smysl. V garažíích se nemůžu rozhodnout mezi světěm dětství a dospělosti,manipulační síla trendů. Ve scéně s plyšáky vystupuji jako kterýkoli člověk, který se připojí na jakkoukoli sociální sít,sama sobě předám cupcaky ve smyslu urážek ponížení a odsouzení,která pak doopravdy hltám a sama pak vypouštím z pusy věci nebo píšu na internet(viz.černá tekutina), které bych v normálním životě nikdy nepoužila. Scéna ve skladu zobrazuje mě jako interpreta s pistolí u hlavy za všechny věci které dělám at už v pracovním nebo osobním životě a jak mě za to lidí soudí,po serii záběru kde musím přímo do ucha vysvětlit co dělám a za jakým účelem teprve lidi zkrotnou ,pochopí a jsou věrní fanoušci . (viz. slečna v kukle na řetezu) Poslední scéna,kde si mimochodem zahrála i talentovaná Aless,se kterou připravuji spolupráci na moje nové EP VDOVA které vyjde 27.10.2015 na můj svátek,která má na sobě můj nový design trika Sharlota s originální podpisem a obtiskem mých rtů,které budete moc zakoupit z kraje týdne po premiéře klipu na blakkshopu,pomohla ztvárnit scénu povrchnosti a pozlátka celého dění okolo dnešního světa hudby. Záběry na nechápavé pohledy slečen které když jsou sami mimo dění,už jen pohledem odsuzují vše co se kolem nich děje,ale jakmile uvidí nebo jsou ve společnosti jakkéhokoli člověka co se snaží něco dělat a jde mu to dobře tak v jeho přítomnosti jsou jeho největší přátelé. Co se týče mojí práce všechno má svůj důvod,vše je dopředu promyšlené a plánované, a at už to nedává smysl vám tak mě ano. Spojit nějakým způsobem dva světy a to jest dětství a dospělost hranici na které bezpochyby neustále kolísám, vím že nejsem sama,shrnout určité skutečnosti které mě v posledních letech obklopují a někdy i přerůstají přes hlavu,ale přesto je to fajn.To je Fajn.

BLAKKWOOD.com

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.