Fosco Alma dnes posílá do světa nové sólové album Foscoismus 2 a při té příležitosti představuje nový videoklip.

Dlouho očekávané nové album Foscoismus 2 dnes vychází pod hlavičkou Blakkwood Records a na svědomí ho má Fosco Alma ze skupiny MAAT. Spolu s albem dnes vychází také nový videoklip Zdi, který zrealizoval Jakub Stelzer. Song Zdi produkoval sám Fosco Alma a sólo na elektrickou kytaru mu zahrál Petr Lebeda ze skupiny Rybičky 48. Videoklip se natáčel v prostorách Papírny v Plzni a tímto děkujeme vedení za spolupráci. Také děkujeme Footshopu za podporu.

Téměř celé album produkoval Fosco sám, ale přeci jen si pozval pomoc a dva tracky nechal produkovat někoho jiného. Těmi producenty jsou DOM, který produkoval Blakkwood song Chimaera a Leryk, který produkoval polovinu alba Projekt Asia (Viktor Sheen & Renne Dang).

Hosti na albu nejsou pouze z Blakkwood Records. Posluchači se mohou těšit na jména jako Ben Cristovao, Sharlota, Viktor Sheen, Renne Dang, LD (z MAAT), Schyzo, Made a DJs duo 1210 Symphony.

Kompletní grafiku k albu připravil Lucas Blakk.

Album Foscoismus 2 je od dnešního dne ke stažení na iTunes, Google Play, Spotify a dalších hudebních portálech. Na YouTube bude vycházet každou středu a neděli vizuál ke každému songu z alba. Koupit CD lze na Blakk Shopu.

Zajímavost: Začátkem října oznámil Fosco na své facebookové fanpage vydání dílaTechnika Rapu, čímž si brutálně vystřelil ze všech, kteří tomuto vtipu uvěřili. Celé to byla jen virální kampaň na předprodej alba Foscoismus 2 – konkrétně na sběratelskou edici CD, které je umístěno právě ve velkém knižním obalu.

Křest alba proběhne v rámci Blakkwood Night 20.11. v Rock Cafe v Praze, kde proběhne také křest alb Projekt Asia od Viktor Sheena a Renneho Danga a Vdova EP od Sharloty. Více info o koncertě najdete na facebook události Blakkwood Night. Předprodej probíhá naportálu Ticketstream.

Fosco Alma dodává: “Je to tady. Po 7 letech vydávám sólové album. Je to další kus mě – v hudební podobě. Přes to, že se denně věnuji rozvoji značky Blakkwood a vyžaduje to hodně času a značnou dávku úsilí, sem našel i dostatek času na dokončení svého zásadního osobního projektu, kterým je nové album. Chci poděkovat všem, co se na projektu podíleli!”

KOUPIT ALBUM

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.