Sharlota dnes odstartovala předprodej svého nového EP Vdova! Předobjednávej CD spolu s merchem, nebo lístkem na křest.

Sharlota, jediný zástupce něžného pohlaví vydavatelství Blakkwood Records, vydává 5.11.2015 ve svých 19 letech svůj úplně první solový projekt EP Vdova a právě teď spouští předprodej.

VDOVA je čistě dívčí projekt a to mu dává na současné scéně svou ojedinělost a originalitu. EP obsahuje 10 stop a jen jediného hosta a to Aless z Podzem Gangu. Na hudební produkci se podíleli Dom, Ceha, Leryk a Fosco Alma. Níže sleduj tracklist a front Cover, který má na starosti Lucas Blakk, stejně jako většinu bookletů Blakkwood Records.

Předprodej probíhá na adrese preorder.blakkshop.com/vdova, kde je možné objednat CD spolu s dalším merchem k albu. Také zde probíhá prodej lístků na Pražský křest v klubu Rock Cafe, který se koná 20.11.2015.

Sharlota říká: “Rozhodně si myslím, že po prvním poslechu budou mít lidi z EP trochu smíšené pocity, nebo aspoň já to tak cítím. Tak je ta Šarlota namyšlený sprostý fracek, nebo je vážně citlivá zranitelná duše? Všechny skladby jsou mix témat, které mě ať už v poslední době nebo obecně nejvíce zasahují. Nechybí tam nasranost, láska, sranda nebo bolest, je to dost všestranné. Já sama jsem hrozně složitá osobnost, takže taky nečekám, že to lidi hned na první poslech pochopí, stejně tak jako to bylo u mých předešlých sólových skladeb.

Ale to, že budete přemýšlet a polemizovat o tom jaká vlastně jsem, splní celkové poselství EP. Nikoho nepoučuju neříkám, co má dělat. Jen mu nabízím několik možností, jak mě pochopit, jak si ke mně najít cestu, jak mě mít rád.

EP je čistě ženské. Na spolupráci jsem si přizvala pouze Aless, která mi dost připomíná mě v tom, že je pomalu jediná slečna, které na Slovensku momentálně něco dělá a to oceňuji. Vdova je rapovo- zpívaná, takže ta velká skupina lidí co mě od rapu odrazuje se vždy může utěšit zpívanou částí.

Netvrdím, že bych měla být něčím vzorem. EP celkově není uplně pro mladší ročníky, i když vím, že právě tuto cílovku nejvíc zasáhne. To jakým způsobem se prokousávám životem není nejlehčí, jsem vznětlivá, tvrdohlavá, stojím si za svým a bojuju vždycky za svojí pravdu a spravedlnost. Většinou mě to stojí hrozných nervů a ne vždy to dopadne ku mému prospěchu. Jediné co tvrdím je, že by si člověk měl stát za svými názory, nestydět se za svojí osobnost. Měl by milovat svůj život a neměl by chtít být někým jiným, který sice vypadá možná dokonalejší, ale do dokonalosti má vážně daleko.

Kup EP Vdova a udělej si vlastní názor na pomalu jediný holčičí český projekt, který v současné době existuje.”

TRACKLIST:

  1. Intro prod. Ceha
  2. Fajn prod. DOM & Fosco Alma
  3. Vdova prod. DOM
  4. Dokola prod. SpecialBeatz
  5. Kudy Kam prod. Ceha
  6. Cocain ‘n‘ Caviar prod. DOM
  7. Sráč prod. Leryk
  8. Stejně jiná (ft. Aless) prod. DOM
  9. Co děláš prod. Fosco Alma
  10. Stíny prod. DOM

EP “VDOVA” PŘEDOBJEDNÁVEJ NA BLAKKSHOP.com

Vdova_EP_Jewel_case

blakkwood.com

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.