Americký rapper Kendrick Lamar, držitel dvou Grammy, přichází s novou kolekcí bot. Osmadvacetiletý umělec rozšiřuje limitovanou sérií Reebok Classic Leather nabídku těchto ikonický tenisek a znovu doplňuje autenticitu a originalitu své hudby také prostřednictvím designu.

Po loňské spolupráci na řadě Reebok Ventilator letos Kendrick Lamar vzdává hold tenisce, v níž vyrostl a která ho provedla i střední školou – Classic Leather. Nadčasový unisexový model s klasicky čistým vzhledem se Kendrick rozhodl oživit červenými a modrými prvky.

Jako jeden z nejproduktivnější muzikantů současnosti, letos nominovaný hned na 11 Grammy, je Kendrick Lamar uznávaný především pro originalitu své hudby, která jde ruku v ruce s hodnotami Reebok Classic.

Classic Leather je korunním klenotem původních modelů, které se označují jako Franchise 5, a je věrná odkazu a pravému DNA Reeboku.

Edice Reebok Classic x Kendrick Lamar Classic Leather navazuje na téma nevyhraněnosti a zdůrazňuje tónovitý šedý vršek boty, který je vyrobený z vysoce kvalitního vepřového semiše s pogumovanou stélkou. Neutrální paleta barev kontrastuje s detaily modré a červené na patě tenisky, s vyšitými nápisy na jazyku boty, vyvýšenou podrážkou a pletenými tkaničkami.

K limitované edici patří také přídavný set šedě tónovaných voskovaných tkaniček. Kendrickovo spojení s edicí Reebok Classic Leather je výrazné i proto, že tyto tenisky nosil už jako dítě, když vyrůstal v Comptonu.

Další podrobnosti o produktech značky Reebok najdete na www.reebok.cz

 

20151012_RH002_reebok_kendricklamar_shot2_details_0110 low

RBKCLSC_BELTRAN_1-low

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.