Legendární mejdan Rapmasters Echo vezme útokem stage brněnské Flédy už tuto sobotu 2. dubna. Na Moravu se tak vrací hiphopová smetánka labelu BiggBoss v čele se jmény jako Orion, James Cole, Refew, La4 a hlavně Vladimir 518 s DJ Mike Trafikem a s živou kapelou.

Úspěch podzimní tour BiggBossu dal tušit, že se králové české rapové scény na pódia brzy vrátí. Pro hudební stáj Vladimira 518 je Fléda pravidelným místem činu, takže to nejlepší, co tracklisty tvůrců labelu BiggBoss nabízí, zazní právě v tomto klubu. V hlavních rolích jarního mejdanu se představí Orion & James Cole, Refew & LA4, support zajistí DJ Alyaz a třešničkou na dortu bude samozřejmě legendární dvojice Vladimir 518 a DJ Mike Trafik, které doprovodí Idiot Live Band.

Pražská hiphopová stáj má přitom napilno nejen díky koncertům, ale také kvůli vyšívání na videoklipech. Na začátku března vypustili Vladimir 518, CTRL Priss a Mike Trafik klip ke tracku Ať se to neposere. Na premiéru pak v nejbližších dnech čekají ještě další dva snímky, jeden pod značkou PSH, a to s názvem VICE, další je projektem Vladimira 518, Smacka, Pil C a Mike Trafika ke skladbě Tady a teď. Novinkou vydavatelství je pak šestidílný seriál o procesu vzniku nového alba Jamese Colea, který vydání své další desky plánuje na letošní květen. První díl tohoto cyklu je už teď ke zhlédnutí na webu labelu BiggBoss.

Ukázky

Vladimir 518 ft. CTRL Priss – Ať se to neposere youtu.be/46kDvG61tJ8
Orion – Egotrip feat. James Cole (prod. Jointel) youtu.be/-vLe5lVPa5E

Rapmasters Echo – Vladimir 518, James Cole, Orion, LA4, Refew, DJ Mike T / 2. dubna, 20:00

Facebooková událost

PŘEDPRODEJ:

200 Kč + poplatky předprodeje / na místě 250 Kč
CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11, otevřeno 8-22h
INDIES, Poštovská 2
SMSTICKET.cz
GOOUT.cz

O klubu Fléda

Novodobá éra Flédy odstartovala po roce 2001, kdy vznikl v domě na Štefánikově ulici v Brně hudební klub. Od roku 2004 provozuje nový tým, který z klubu vytvořil jeden z nejlepších hudebních prostor v České republice. Dramaturgie představuje jak zavedené kapely, tak mladé umělce a rodící se hudební směry. V programu mají své pevné místo větší a produkčně náročnější koncerty zahraničních hvězd i skromnější a autentické přehlídky lokálních hudebníků. Kromě koncertů je Fléda stabilní scénou pro klubové noci (Elektra, Vendeta). Ty jsou vždy zaměřeny na konkrétní hudební žánry a aktuální trendy. Od roku 2001 se na pódiu Flédy vystřídalo více než 1 000 interpretů, jejichž vystoupení zhlédl téměř

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.