Konec dubna patřil v pražském clubu Uhelna křtu nového videoklipu k RESTOVĚ singlu „Čas hulit“. Ten bude součástí RESTOVA alba, které projde lisovacím strojem v průběhu podzimu 2016. Nové album ponese název RESTART. Zajisté to mnohé napovídá i o povaze zbrusu nových tracků a čerstvějším způsobu tvorby i uvažování. Naposled, když Rest v dubnu vystoupil v Uhelně, zdálo se že půjde o zcela běžný křest nového videoklipu. Na první pohled tu ale něco nehrálo. A zdánlivě nudná úterní párty se zvrhla v nevídaný mejdan, který následovala poměrně objemná diskuze a překvapení samotných fanoušků. Jinak tomu zaručeně nebude ani v pátek 17. června. Restovo LIVE vystoupení, na místě ho doplní REFEW a Sia Sai @ Sistaz. Ostřílené sety pak na páteční párty vysází Djs: Lu2/Ed Bass/Poeta/Overdue!

První videoklip z připravované desky, s názvem „Čas hulit“, už měsíc po zveřejnění na síti Youtube získal přes milión shlédnutí! V současné chvíli se počet shlédnutí blíží 1,5 milionu views! Stejně jako klip se cení i Restův merch se stejnojmených názvem „Čas hulit“, který zaplavil nejen celé Česko, ale daří se mu i na Slovensku. Klip “Čas hulit” režíroval Michal “Kunes” Kováč, o kameru se postaral Tomáš Šťastný, produkci měl na starosti label homie Jaro Vacek. Na klipu samozřejmě spolupracovalo mnoho dalších lidí a mají za to zasloužený respekt!

Na párty se ale dočkáte i live vystoupení REFEWA, který v poslední době překvapil svým odchodem z Biggbossu, nebo dvojčat Sia Sai @ Sistaz, které na českou a slovenskou scénu přínáší něco úplně nového! Hudební kolekci říznutou černou hudbou, rapem, pořádně kořeněnou výjimečným hlasem. Finální reálný zážitek z této páteční párty vykouzlí Djs: Lu2/Ed Bas/Poeta/Overdue!

Link na oficiální FB událost: https://www.facebook.com/events/637143276436907/

Open 21:00

Entry: 150 Kč předprodej / na místě 200 Kč

V.I.P. lounge: (vlastní bar, wc, raut): 350 Kč předprodej / 450 Kč na místě

Předprodej spuštěn v síti TICKETSTREAM.cz a v restauraci

Uhelna Club – Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.