Dnešní den je dalším důležitým milníkem v kariéře něžné části našeho labelu Sharloty – dnes totiž vyšel po roce práce a pilování všech detailů její nejnovější videoklip s názvem Marketing. Tato kráska má velice nabitý program a věnuje se mnoha zajímavým projektům, přesto se snaží věnovat každou volnou chvíli své největší zálibě a vášni – hudbě. Momentálně pracuje na projektu s názvem “Sextape” na který se můžete těšit v příštím roce a právě song Marketing je pilotním singlem tohoto díla.

Co o klipu a dění kolem něj říká sama Sharlota: “Pořád nemůžu uvěřit tomu, že je klip konečně venku. Jako by to bylo to včera, kdy jsem poprvé slyšela ten otravnej nakažlivej zvuk melodie v beatu a říkám si: Jo, to je přesně věc pro mě. Od té doby uběhl skoro rok a klip je konečně na světě. Všechno trvalo hodně dlouho. Vydávaly se mezitím další a další videoklipy a já měla prostě moc složitý představy o tom, jak by vše mělo vypadat. S finálním výsledkem jsem naprosto spokojená, až mě to dokonce dojalo, když jsem viděla poprvé final klipu. Myslím si, že jsem ušla zase pěkný kus cesty, a že je vidět razantní rozdíl mezi klipy Perníková, Fajn a Marketing. Co se týče textu je to klasická “Šarlotovina”, žádné hluboké sdělení, spíš opět obecná fakta. Track má v první řadě bavit a nutit k opakovanému pouštění. Myslím, že jako pilotní singl k mému novému projektu “Sextape” skvěle sedí. Je to drzý, nespoutaný a hravý – tak jako já. O beat se postaral DJ SUPER, o aranže Fosco Alma a s textem mi hodně pomáhal Refew, klip točil samozřejmě Jakub Stelzer. Děkuji všem, kteří se na klipu podíleli, (například make up dělala Kate Šulcová, styling Footshop, prostory Kare Design, Forbidden spot a klub Mish Mash) a také všem, kteří mě v tom neodrazovali a nenutili mě, abych udělala zpívanou věc a naopak podpořili můj potenciál a chuť dělat to, co tu dělá z holek málokdo.”

Jak Sharlota sama zmínila, klip k písni perfektně sedí, podtrhuje její krásu a ukazuje tolik rozmanitou osobnost – slovy jeho tvůrce Jakuba Stelzera: “Sharlota je natolik zajímavá, že není třeba kolem ní stavět přehnanou scénu, proto se jednotlivé scény drží při zemi a mají pouze podtrhovat jednotlivá témata. Neonové nápisy a divoké barvy jednotlivých a jedinečných scén zastupují výraznost reklam a reklamních sdělení. Vždyť to je přeci Marketing”

Trika Sextape by Sharlota můžete nakoupit zde

Singl Marketing můžou fanoušci slyšet poprvé naživo na našem koncertě 16.9.2017 v brněnském klubu Fléda, kterým se zároveň završí společná tour k albu Blakkout.

Zdroj: blakkwood.com

O AUTOROVI

SPY

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.