Neuběhl ani rok od vydání úspěšného videosinglu Euforie, který překročil hranici milionu zhlédnutí na YouTube, a Fosco Alma je tu s dalším videosinglem, který se jmenuje Forever Young. Hostující Sharlota nejen že ukázala, že rap je její neoddělitelnou součástí, ale opět potvrdila také svou kreativitu a ve videu odprezentovala několik diametrálně odlišných outfitů.

Hudbu, mix i mastering obstaral sám Fosco Alma ve jménu svého hudebního řemesla FoscoAlmaProduction.com. Režii videoklipu měl na starost DJ Overdue, který měl po svém boku šikovný team. Za kamerou stál a barvy dělal Ajay Kulkarni (GearShare), střih obstaral Overdue a Fosco.

Ve videoklipu si zahrál drifter Jan Linhart ze Sideways Drive Team, Chester a celá jeho banda Headhunters, jejichž nádherná auta můžete vidět ve videu, a taneční skupina Soul United v čele se Stanislavem Proškem, který se postaral o choreografii.

Album Kodex mělo vyjít letos v září, ale Fosco se rozhodl ho odsunout na březen/duben 2019.

Fosco Alma ke klipu dodává: “Věk je jen v hlavě. Poselství toho tracku je, že nikdy nejsme na nic příliš starý. Je potřeba si život umět užít nejen v 16, ale i v 26, v 36 nebo v 86. Základ je bejt šťastnej. A já jsem, nejen protože se tenhle videoklip povedl, ale i proto, že mám pořád chuť dělat hudbu. Každopádně bych rád touhle cestou poděkoval ještě jednou všem co se na klipu podíleli, vim že to byl masakr, ale ten výsledek za to stojí, ne?”

O AUTOROVI

baxik

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.