Novou ambasadorkou značky Reebok se stává rapperkaCardi B

PRAHA, 14. listopadu 2018 – Žena,která prošla tvrdými životními zkouškami. Umělkyně, která rozbíjí představy o tom, že je možné třídit lidi do škatulek. Novou ambasadorkou značky Reebok se stáváamerická rapperkaCardi B.

Reebok má hluboko ve své DNA zapsanou spolupráci s umělci, kteří se nebojí riskovat. Byla to právě tato americká značka, která dala jako první na světě ve svých kampaních prostor novým tvářím hiphopové scény. Ve své filozofii totiž vždy staví „skutečné“ nad „perfektní“, „lidské“ nad „superhvězdné“.

Proto si nyní Reebok vybral jako ambasadorku právě Cardi B. Americká rapperka totiž není jen světovou umělkyní. Je to matka, módní ikona, umělkyně a především silná osobnost, která dosáhla úspěchu, aniž by kráčela na prošlapané cestě. Vytvořila si svou vlastní, která ji dovedla na první pozici v prestižní hitparádě Billboard Hot 100.

Předtím rodačka z newyorského Bronxu prošla náročnými životními zkouškami. Jako teenagerka byla členkou gangu, vyloučili ji ze školy a živila se jako striptérka, aby se vymanila z chudoby i domácího násilí, které tehdy zažívala. Dnes ale patří k nejoriginálnějším tvářím americké hudební scény.

Cardi B se nyní stává tváří kampaně Reebok Classics, jejíž součástí jsou sneakers Aztrek. Jedna z ikon 90. let. Původně byly tyto sneakers navrženy v roce 1993 – v době, kdy boty procházely radikální proměnou po technologické i designové stránce. Dnes Aztreky reprezentují výrazný retro trend devadesátkového sportovního stylu.

Sneakers Reebok Aztrek a kompletní outfitCardi B pořídíte na www.reebok.cz.

Pro více informací sledujte:

www.reebok.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ

O Reeboku

Reebok International Ltd., se sídlem v Bostonu, MA, USA, je přední světový designer, prodejce a distributor fitness a lifestyle obuvi, oblečení a vybavení. Amerikou inspirovaná globální značka Reebok je průkopníkem v oblasti sportovního zboží s bohatým a legendárním dědictvím. Reebok vyvíjí produkty, technologie a programy, které umožňují pohyb, a je odhodlaný doprovázet lidi na jejich cestě k naplnění jejich potenciálu. Reebok se spojuje se spotřebiteli, ať jsou kdekoli a jakkoli se rozhodnou zůstat fit – ať už je to posilování, běh, chůze, tanec, jóga nebo aerobik. Reebok Classics využívá dědictví značky a představuje kořeny značky na trhu sportovního lifestyle. Jako dceřiná společnost Adidas Group je Reebok výhradním dodavatelem konfekce CrossFit a CrossFit Games; exkluzivním globálním dodavatelem konfekce UFC, titulární sponzor série Reebok Ragnar Relay a výhradním dodavatelem oblečení pro Les Mills.

Pro více informacínavštivte Reebok na www.reebok.com nebo sledujte aktuálnínovinky na http://news.reebok.com/. Objevit Reebok můžete i zde: http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok; http://youtube.com/reebok

 

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.