Zdá se, že slovenský Pouličný Autor Tónov nemá limit. Koncem minulého roku stihl vydat obsáhlou desku 3.U.M.F. Ta obsahovala celkem 19 tracků, na kterých se objevili i zvuční hosté (Separ, Rytmus, Palermo a další).

Kdo si však myslel, že tohle je vše, co může P.A.T nabídnout, tak byl na omylu. Tento rok přichází se svojí novou deskou “FRANTO“, která obsahuje celkem 20 tracků a můžeme na ní slyšet několik stylů např. (latino, funky).

ALBUM KUPUJ NA WWW.SHOP.RUKAHORE.SK

Opět zde můžeme slyšet i Separa, Rytmuse, Dameho, Kaliho nebo třeba Renneho Danga.

Nutno také podotknout, že z alba v průběhu pár týdnu vyšlo hned několik videoklipů (zhlédnout zde), to znamená, že i v tomto směru je Franto velice produktivní.

Na svoj vývoj spomína P.A.T. na svojom prvom songu v albume. Za plody tejto cesty, nielen za tie dobré ale aj za tie zlé, Franto pokorne ďakuje v bohatých textoch skladieb. Každý z nás má svoju dobrodružnú cestu životom. To vie aj Franto a tak nám nadelil songy ktoré sú tak rozmanité, že si ich vypočuje aj človek bez záujmu o takúto umeleckú tvorbu. Opisujú slovenské životy ľudí v spoločnosti a sú živou spomienku na ľudí a situácie v jeho živote.
NO POZOR!
Ste na poriadnom omyle ak si myslíte, že toto je len nežná a milá hudba. Sound albumu je taktiež mega rozmanitý. Od funkyštýlu, ktorý nájdeš v skladbách čo si pustíš z okna cez leto. Cez karibský vibe, latino s Kalim až po nabúchaný halový benger.
To, že Franto flow je verzatilný nám dokazuje aj zoznam hostí ktorých si prizval na album aby podporili tento osobný album.

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.