Dante Saliven uvádí nový videoklip ke skladbě BABYDOLL, která bude součástí alba s názvem Musím dál, vycházejícím pod záštitou labelu TNT v říjnu letošního roku.

Dante vyobrazuje videoklipem, jehož hlavní myšlenkou je loučení se svobodou a uzavírání určité životní kapitoly, svůj pohled na spletitost vztahů. Text má osobitý, lyrický náboj a vypráví o citech, které nejsou a nemohou být naplněny. Videoklip se vzrušujícím, lehce erotickým nádechem můžete zhlédnout od 6. srpna 2019 na Youtube Dante Saliven – BABYDOLL (prod. Jan Suk, Fash Flaga). Celý track citlivě doplnila zpěvačka Monika Žilková, kterou můžete slyšet i na dalších skladbách alba.

Dante Saliven, vlastním jménem Filip Kupka, je 25 letý moravský umělec a člen formace SW (Spot & Dante Saliven), která prezentuje svou hudbu pod vydavatelstvím TNT Records. Tato nahrávací a postprodukční studia z Blanenska a Pardubicka se věnují převážně nezávislé tvorbě, kde kombinují klasický rap s živými nástroji. TNT Records ani samotný interpret však nezapřou potenciál dostat se více do hledáčku mainstreamové scény, o čemž svědčí i kvalita dřívějších singlů, desek a projektů.

Do podvědomí hudebního publika pronikl Saliven svojí debutovou deskou Ozvěny Doby, která spatřila světlo světa již v roce 2013. O čtyři roky později promítá svoji tvůrčí chuť a zápal pro věc do dalšího projektu s názvem GunBros, na kterém usilovně pracoval dnem i nocí se svým labelovým kolegou Spotem. V brzkých měsících přijde na řadu EP Odjinud a výše zmíněné album Musím dál, které obsahuje právě i píseň Babydoll. Dante se věnuje hudební tvorbě již od roku 2007. V propracovaných lyrických textech se odrážejí jeho letité zkušenosti a vzpomínky na různé životní etapy.

Klip se natáčel v prostorách blanenského hotelu Zámecká sýpka. Za kamerou stál talentovaný kameraman Viliam Dráb, který má na svědomí i následný střih a postprodukci natočeného materiálu. Autory hudebního podkladu jsou Jan Suk a Fash Flaga, dvorní producenti Labelu TNT. Na samotné nahrávce má lví podíl také Kenny Rough z labelu TyNikdy, který se postaral o mix,  mastering a aranže.

O AUTOROVI

Michal Kopecký

info@hiphopland.eu

ODPOVĚDĚT

Your email address will not be published.